Avcılar Otelleri

Hijyenik, Konforlu ve Rahat Odalarımızda Keyifli Vakit Geçirmeniz İçin Çalışıyoruz.

Vip Hizmet Kalitesi

Avcılar Otelleri

Hijyenik, Konforlu ve Rahat Odalarımızda Keyifli Vakit Geçirmeniz İçin Çalışıyoruz.

Vip Hizmet Kalitesi

Ön Rezervasyon

Öz Rezervasyon

Ön Rezervasyon

Konaklamanın Keyfine Varın

Erken Rezervasyon Fırsatı

Aradığınız Her Şeyi
Burada Bulabilirsiniz

Rezervasyon Hemen Ara

Odalarımız tek kişilik, çift kişilik ve Aile odası olmak üzere tasarlanmıştır. İsteğinize göre de oda türlerimizde kişi sayısına göre, yatak eklenebilir. Bu konuda gelmeden önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konaklama tesisleri yönetmeliği konusunda önemli kurum ve kuruluşlardan birçok belgeye sahibiz. Her bütçeye hitap eden farklı oda konseptlerimiz ve lüks hizmetlerimizle size keyifli bir yaşam alanı sağlıyoruz. Konaklama hizmetlerine getirdiğimiz yeni bakış açısı sayesinde bizimle olduğunuz her anınızı unutulmaz kılıyoruz.

Heraldic Room Hotel’in size sunduğu İhtiyaç duyacağınız ücretli veya ücretsiz birçok hizmeti şöyle sıralayabiliriz;

 • Ücretsiz otopark
 • Kablosuz internet
 • Havaalanı transfer hizmeti
 • Sürekli sıcak su
 • Mini bar
 • LCD televizyon
 • Su ısıtıcı
 • Merkez ısıtma
 • Merkez soğutma
 • Saç kurutma makinesi
 • Banyo ürünleri
 • Emanet kasası
 • Çalışma masası
 • Hatlı telefon
 • Nevresim takımı seti

Seyahatlerin Fırsat Mekanı Avcılar Heraldic Room Hotel

Avcılar otelleri, İstanbul seyahati yapmak isteyen kişilerin konaklamak için tercih ettikleri seçenekler arasında bulunmaktadır. Özellikle İstanbul’da pek çok konuma eşit mesafede yakınlığı bulunan Avcılar semti ulaşım bakımından kolay olması sebebiyle de tercih edilmektedir. Avcılar otelleri, gerek iş seyahati yapan kişilerin gerekse gezmek için İstanbul’u ziyaret edenlerin en uğrak noktası. İş maksadıyla gelen ziyaretçiler, nezih ve konforlu 5 yıldızlı otel deneyimi yaşamak istemektedirler. Oda içerisinde kişilere sunulan hizmetin de yine eksiksiz olması gerekmektedir. Zira yoğun bir çalışma temposundan çıkan ziyaretçiler otel odaları içerisinde konforlu vakit geçirmek isterler. Avcılar otelleri bu kapsamda oldukça geniş bir hizmet kapasitesine sahiptir. İstanbul yalnızca iş turizmi bakımından değil, tatil turizmi bakımında da oldukça değerli bir ilimizdir. Dolayısıyla İstanbul’a gelen tatilciler, Avcılar otelleri kapsamında konaklama yamayı tercih etmektedirler.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Avcılar semti, şehrin en merkezi ve popüler alanlarına oldukça yakındır. Bu sebepten ötürü de Avcılar otel tercihi yapan tatilcilerin sayısı fazladır. Marmara Denizi’ne kıyısı bulunan Avcılar semti aynı zamanda Küçükçekmece Köyü’ne de kıyı bulundurmaktadır. Tüm bu sebeplerden ötürü Avcılar, Avrupa Yakası’nın en kalabalık semtlerinden bir tanesidir. Avcılar otelleri de semtin insan yoğunluğunu çok iyi biçimde tolere etmektedir. Ziyaretçi bakımından oldukça yoğun olan Avcılar semti; otelleri, pansiyonları, apart dairleri ve butik otel seçenekleriyle ziyaretçilerine çeşitli konaklama alternatifi sunmaktadır.

avcılar otelleri

Şehrin Merkezinde Tatil Adresiniz

Otel deneyimi yaşamayı tercih eden ziyaretçilerin, süit odalarda kalmak gibi bir imkânı da bulunmaktadır. Avcılar otel fiyatları bakımından da öne çıkan semtler arasındadır. Zira oldukça yoğun bir tempoya sahip olmasına ve çok fazla kişi tarafından tercih edilmesine rağmen otel fiyatları her bütçeye uygun olacak biçimde ayarlanmaktadır.

Avcılar, pek çok bakımdan konaklama için en uygun lokasyonlardandır. Çünkü konumu gereği İstanbul’un en merak edilen ve görülmek istenen yerlere oldukça yakındır. Bu da ziyaretçilerin ulaşım sorunu yaşamamasını sağlamaktadır. Ayrıca Avcılar, İstanbul şehrinin en sevilen nezih semtlerinden bir tanesidir. Bölgede yaşayan insanlar ve esnaflar ziyaretçilere soruları doğrultusunda yönlendirme yapmaktadır. Hal böyle olunca otelleri ve diğer konaklama alternatiflerini tercih eden tatilci sayısı oldukça fazla olmaktadır.

Tatil Değince Avcılar Otelleri Heraldic Room İlk Adres

avcılar otel fiyatları

Avcılar konumunda konaklama alternatifleri sayıca oldukça fazladır. Avcılar otelleri ve butik oteller bu alternatiflerin başında gelse de yalnızca bu kadar değildir. İstanbul Avcılar konumunda konaklamak isteyen ziyaretçiler, öncelikle kendilerine en uygun tatil bütçesini planlamalıdırlar.  Daha sonrasında ise bütçeleri için en uygun otel ve butik otel tercihi yapabilmektedirler. Avcılar otelleri, özellikle iş seyahati yapacak olan kişilerin öncelikli tercihidir. Bunun yanı sıra iş seyahati için butik otel tercihinde bulunan kişi sayısı da oldukça fazladır.

Otel deneyimi yaşamak isteyen tatilciler için 5 yıldızlı, 4 yıldızlı olacak biçimde çeşitli otel seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra butik otelleri de tercih etmek isteyen tatilciler, hizmet kalitesinden memnun kalacaklarıdır. Avcılar otelleri konseptinde konaklama yapacak olan tatilciler otel hizmeti kapsamında çeşitli hizmetlerden yararlanabilmektedir. Bunlar; sınırsız wi-fi, merkezi ısıtma ayrıcalığı, ütü ve ütü masası, ikram tepsileri, minibar, su ısıtıcısı ve LCD televizyon gibi ayrıcalıklardır. Butik otel konseptinde yer alan işletmeler de bu ayrıcalıklardan bazılarını müşterilerine sunmaktadır.

Avcılar semtinin konaklama alternatifleri bakımından oldukça zengin olduğunu yazımızın önceki kısmında sizlere söyleştik. Peki, otelleri dışında Avcılar semtinin en uygun konaklama alternatifleri hangileridir? Avcılar otelleri her ne kadar çok talep görse de Avcılar semtinde tercih edilen konaklama alternatifleri yalnızca otelleri kapsamında değildir. Zira Avcılar semtinde ziyaretçilerin konaklayabilmesi için apart daireler, pansiyonlar ve konaklama tesisleri de bulunmaktadır. Burada belirtilen tüm konaklama alternatifleri, ziyaretçilerin konforunun sağlanmasını amaç edinerek çalışmaktadır. Bu sebepten ötürü ziyaretçiler hangi konaklama alternatifini tercih ederse etsinler, konaklamalarından oldukça memnun kalacaklardır.

Eşsiz Bir Konaklama Hizmeti

Gerek Avcılar otelleri gerekse diğer alternatifler, ziyaretçilerin konaklamaları için çok uygundur. Ailesi ile birlikte konaklamak isteyen ziyaretçiler ve arkadaş çevresi ile konaklama yapmak isteyen ziyaretçiler Avcılar semtinde rahatlıkla kalabilmektedirler. Tüm bilgilerden anlaşılabileceği üzere Avcılar, konaklama bakımından oldukça zengin alternatiflere sahip bir semttir. Tercihiniz Avcılar otelleri de olsa butik otel de olsa konaklamanızdan memnun kalacağınız işletmeler garanti edilmektedir. Dolayısıyla Avcılar konumunda konaklamak istiyorsanız gönül rahatlığıyla tercihinizi yapabilirsiniz.

Avcılar Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Avcılar Apart kapsamında konaklama yapan ziyaretçiler Avcılar’da bulunan tarihi ve popüler yerleri mutlaka görmelidir. Avcılar lokasyonunda bulunan otellerin bu kadar fazla tercih ediliyor olmasının bir sebebi de semtte sayıca çok fazla popüler mekânın bulunuyor olmasıdır. İstanbul ve Avcılar, tarihi yerlere sahip olması bakımından oldukça zengin alanlardır.

Otelleri bu kadar popüler yapan sebeplerden bir tanesi de bu tarihi yerlerin Avcılar’da bulunmasıdır. Ayrıca Avcılar Apart uygun olduğu için, tatilciler tarihi yerleri gezmek için de rahatlıkla bütçe oluşturabilirler. Avcılar konumuna giden tatilcilerin görmesi gereken tarihi ve popüler yerlerin listesi yazımızın devamında yer almaktadır.

İstanbul Avcılar semtine kıyısı bulunan Küçükçekmece Gölü, aynı zamanda Bakırköy ve Başakşehir semtleri kapsamına da girmektedir. Avcılar semtine kıyısı bulunan bu güzel göl, deniz seviyesi civarındadır. 16 km’lik bir alana sahiptir ve gerek yurt içinden gerekse yurt dışından pek çok ziyaretçiyi büyülemektedir. Avcılar Apart, Küçükçekmece Gölü’ne yakın olması ve ulaşım bakımından kolaylık sunması sebebiyle ziyaretçilerin yoğun ilgi odağındadır.

Avcılar Sahil Parkı, ziyaretçilere temiz hava sunması ve doğa ile iç içe olması sebebiyle oldukça beğenilmektedir. Avcılar’ın en popüler yerlerinden olan bu park, Avcılar sakinleri tarafından en çok vakit geçirilen yerlerdendir. Avcılar Apart kapsamında konaklama yapan ziyaretçiler, dinlenmek ve temiz hava almak için Avcılar sahil parkına gidebilirler.

Ülkemizin en önemli değeri olan Mustafa Kemal Atatürk’ün evi ve şu an müzesi olarak geçen Avcılar Atatürk Evi Müzesi ziyaretçilerin ilgi odağı. Özellikle yerli turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği bu müze aynı zamanda yabancı turistleri misafir etmektedir. Avcılar otelleri, müzeye konum olarak yakın olması sebebiyle ziyaretçilerin konaklama tercihleri arasında bulunmaktadır.

Jeoloji sevdalılarının en çok merak ettiği kazı alanlarından bir tanesi olan Bathonea Arkeolojik Kazı Alanı, Avcılar semtinde bulunmaktadır. Avcılar semtinde konaklayan kişiler özellikle iş seyahati sebebi ile Avcılar Apart kapsamında konaklayan kişiler ulaşımda zorlanmadan kazı alanına gidebilmektedir.

Avcıları otelleri yalnızca konaklama bakımından sunduğu kaliteli hizmetlerle değil otel içerisinde müşterilere sunulan restoran hizmeti ile adından söz ettirmektedir. Suit oda veya standart oda olduğu fark etmeksizin tüm otel müşterilerine restoran hizmeti verilmektedir. Butik otellere kıyasla daha geniş restoran alternatifi bulunan 5 yıldızlı ve 4 yıldızlı oteller dünya mutfağı servisi bile yapmaktadır. Otelleri, Avcılar semtinde değerli kılan sebeplerden bir tanesi de budur. Avcılar otelleri dünya mutlağı ve Türk mutfağı servisleri ile müşterilerine adeta lezzet şöleni yaşatmaktadır. Bunun yanı sıra butik otellerde de lezzetli yemekler tatmak mümkündür. Ayrıca, apart ve pansiyonda kalan ziyaretçiler için de çeşitli pek çok yemek ve içecek alternatifi bulunmaktadır. Yeme- içme konusunda özellikle Avcılar en vazgeçilmez noktalardan bir tanesidir.

Dünya Mutfağından Lezzetler

Avcılar konumunda konaklayan kişiler, semtte bulunan otel hizmetleri kapsamında restoranlarda yemek yiyebileceği gibi kafe ve restoran işletmelerinden de faydalanabilirler. Burada bilinmesi gereken ilk husus, restoranların müşterilere hangi tarzda menü sunduğudur. İstanbul ve Avcılar, ziyaretçilerine özellikle dünya mutfağı genelinde menü sunmaya gayret etmektedir. Bunun yanı sıra yoğun biçimde Türk mutfağı menüler de hazırlanmaktadır. Müşterilere eşsiz lezzet deneyimleri yaşatabilmek için alanında oldukça başarılı şefler ve şef yardımcıları ile çalışılmaktadır. Bu sayede gerek otel restoranları kapsamında gerekse Avcılar lokasyonunda bulunan işletmelerde lezzetli yemekleri deneyimleyebilirsiniz.

Avcılar lokasyonunda yemek deneyimi yaşadıktan sonra tatlı veya içecek tüketmek isteyen ziyaretçiler de bulunmaktadır. Bu ziyaretçiler Avcılar konumunda bulunan meşhur Türk dondurmalarını mutlaka tatmalıdır. Bilindiği üzere ülkemizde kahve kültürü oldukça gelişmiştir. Ülkemizin en önemli kültürel sembollerinden bir tanesi Türk kahvesidir. Avcılar otelleri hizmeti kapsamında ve Avcılar semtinde bulunan hemen hemen tüm işletmelerde yoğun olarak Türk kahvesi servis edilmektedir. Avcılar konumunda yürüyerek bir şeyler içmek isteyen kişiler, soğuk kahveleri veya Türk şerbetlerini içebilirler. Tercihiniz ne olursa olsun Avcılar konumunda yeme- içme keyfini yaşayacaksınız.

Avcılar otel birçok kriter göz önünde bulundurularak değerlendirilmelidir. Zira bir otel içerisinde fiyat belirleyici pek çok unsur bulunmaktadır. Avcılar Apart hizmet bakımından oldukça gelişmiştir ve konaklama için çeşitli alternatifleri bünyesinde barındırır. Bu sebepten ötürü de fiyatlar hakkında net bir fiyat aralığı bildirmek mümkün değildir. Avcılar otel hakkında çok daha detaylı bilgi edinebilmek için öncelikle birkaç fiyat belirleyici unsura bakmamız gerekmektedir. Bunlardan ilki ne tarz bir oda seçimi yaparak konaklamak istediğinizdir.

Otelleri temelde iki farklı oda kategorisinde değerlendirebilmek mümkün. Bu odalardan ilki süit odadır. İkincisi ise standart odadır. Suit oda fiyatları standart odalara göre daha yüksektir. Ancak konaklama fiyat belirleyen unsur sadece oda seçeneği değildir. Konaklanacak gün sayısı ve kişi sayısı da fiyat belirlemektedir. Konaklama günü ve kişi sayısı arttıkça bununla paralel olarak fiyatta da bir artış olacaktır. Avcılar suitleri de bu kapsamda müşterilerine hizmet vermektedir.

Uygun Fiyatlara Avcılarda Konaklama Fırsatı

İstanbul ziyaretinde bulunan kişiler Avcılar konumunda konaklamayı tercih edeceklerse konaklama alternatifleri arasında apart ve pansiyon gibi seçenekler de bulunmaktadır. Otel hizmetleri kapsamında yer almayan apart ve pansiyonlar, Avcılar semtinde konaklayacak olan kişiler için uygun alternatiflerden olabilmektedir. Zira kalabalık konaklamalarda apart tercihi çok daha fazla olmaktadır. Otelleri değil de apart hizmeti kapsamında konaklamayı tercih eden kişiler kalacakları gün ve kişi sayısı değerlendirilerek ödeme yapmaktadırlar.

Buradaki en temel fark oda seçeneklerinin apartlarda sınırlı olmasıdır. Apartlar ve pansiyonlar genel olarak standart oda içeriklerine sahiptir. Dolayısıyla geniş ailelere ve arkadaş çevresi ile tatil yapmak isteyen kişilere oldukça uygundur. Tüm bu açıklamak göz önünde bulundurulduğunda Avcılar odaları için uygun bütçe aralıklarına sahip olduğu söylenebilmektedir. Avcılar Apart  kapsamında konaklamak veya diğer alternatiflerde konaklamak isteyen kişiler, yukarıda bahsettiğimiz unsurları göz önünde bulundurarak karar vermelidir. Kararınız her ne olursa olsun Avcılar, konaklamanız için en uygun İstanbul semtleri arasındadır.

Avcılar otel tatili yapacak olan kişiler ve avcılar kapsamında konaklayacak olan tatilcilerin aklında pek çok soru bulunmaktadır. Bu soruların öncelikli konusu Avcılar Apartları  şeklide olsa da yalnızca bununla sınırlı değildir. Avcılar Apart konusuna yazımızın önceki kısımlarında değinmiştik. Gelin hep birlikte Avcılar ve konaklama hakkına merak edilenlere cevapları ile göz atalım.

Avcılar otelleri, İstanbul şehrinde bulunan diğer oteller ile kıyaslandığında uygun konaklama fiyatları üzerinden müşterilere hizmet vermektedir. Özellikle çeşitli konaklama alternatiflerinin bulunması ve oda seçeneklerinin bulunması sebebiyle fiyatlar oldukça uygundur. Otel tercihini butik otel yapan kişiler veya süit oda tercihi yapan kişiler tercihleri her ne olursa olsun hizmetten oldukça memnun kalacaklardır. Ayrıca müşterilerin ödedikleri fiyat avantajı da tatil süreleri boyunca bütçelerini kontrol altında tutmalarına yardımcı olacaktır. Tüm bunlardan yola çıkarak söylenebilir ki Avcılar otel fiyatları ve diğer konaklama fiyatları İstanbul şehrinde bulunan ilçelerle kıyaslandığında oldukça uygundur.

Kuşkusuz İstanbul, akşam etkinlikleri ile ön plana çıkmayı başaran en önemli şehrimiz. Bu bakımdan değerlendirildiğinde İstanbul’un belli başlı noktalarında akşam etkinliklerinin olduğunu düşünmek yanlış olacaktır. İstanbul’un hemen her noktasında çeşitli akşam etkinlikleri bulunmaktadır. Lakin özellikle bazı semtlerde gerçekleşen akşam etkinlikleri çok daha fazla adından söz ettirmektedir. Bu semtlerden bir tanesi de Avcılar semtidir.

Avcılar Apartları ve sokakları ile akşam eğlencesini ziyaretçilere yüksek dozda yaşatmaktadır. Otel haricinde eğlenmek isteyen ziyaretçiler, akşam etkinliklerinin düzenlendiği mekânlara gidebilmektedir. Avcılar, oldukça renkli görüntülere sahiplik eden semtler arasında olduğundan, sokaklarda müzik sesleri duymak da kaçınılmaz olacaktır. Dolayısıyla dilerseniz sokaktaki müziğin ritmine de ayak uydurabilirsiniz.

Avcılar otelleri ile meşhur olan İstanbul semtlerinden bir tanesi olsa da yalnızca Apartları ile meşhur değildir. Avcılar aynı zamanda pek çok popüler mekânı da bünyesinde barındırmaktadır. Yazımızın önceki kısımlarında Avcılar konumunda bulunan tarihi ve popüler yerlerin birkaçını sizlerle paylaşmıştık. Bu yerler arasında özellikle Atatürk evi ve müzesi en popüler yerlerdendir. Avcılar’da bulunan meşhur Marmara Caddesi de yine tatilcilerin ziyaret ettiği en popüler yerler arasında bulunmaktadır. Eğer yakın zamanda Avcılar’a gitmeyi planlıyorsanız Atatürk evi ve Marmara caddesini mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

İstanbul özellikle büyük ve görkemli alışveriş merkezleri ile bilinmektedir. Dolayısıyla Avcılar gibi büyük bir semtte de elbette alışveriş merkezi bulunmaktadır. Avcılar semtinde konaklamayı tercih eden kişiler otel veya apart fark etmeksizin kolay ulaşım ayrıcalığı ile alışveriş merkezlerine gidebilmektedirler. Avcılar’da bulunan ve tatilciler tarafından, ihtiyaç dâhilinde en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden bir tanesi Pelicann Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’dir.

Avcılar semtinin en sevilen alışveriş mekânlarından bir diğeri de Marmara caddesidir. Bu caddede ziyaretçiler için alışveriş yapabilecekleri çeşitli işletmeler bulunmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir ihtiyaç halinin oluşması durumunda diledikleri konumdan rahatça alışveriş yapmak mümkündür.

Avcılar Konumunda Yer Alan Otellerde Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Avcılar Apart kapsamında konaklayacak olan müşterilerin fiyat konusunda çeşitli unsurları göz önünde bulundurması gerektiğini yazımızın başlarında paylaşmıştık. Bu konuda bilinmesi gereken bir diğer detay da ödeme yöntemleri alternatifleridir. Ziyaretçiler konakladıkları otel ve apartlarda ödemeleri nasıl yapmaları gerektiğini merak etmektedirler.

Otelleri tercih eden müşteriler, check in yapıldığı esnada yani ilk girişte ödemeyi yapmaktadırlar. Bununla beraber ödeme yöntemi kredi kartı da olsa nakit de olsa kabul edilmektedir. Apart oteller için de aynı durum söz konusudur. Apartlar ve pansiyonlar için durum değişkenlik gösterebilmekle beraber genelde ödemeler ilk giriş esnasında alınmaktadır.