HAKKIMIZDA

Özel Bir An Özel Bir Tatil İçin

Heraldıc Room Hotel

HAKKIMIZDA

Özel Bir An Özel Bir Tatil İçin

Heraldıc Room Hotel

Heraldic Room Hotel - Hakkımızda

Esenyurt | İstanbul

Güzelyurt Mah. Haramidere Cad. No:9/2

Heraldic Room Hotel

KURUMSAL

İstanbul’un incisi Beylikdüzü’nde konumlanan Heraldic Room Hotel olarak ayrıcalıklı konaklama imkanları ile lüks tatil deneyimi vadediyoruz. Her ihtiyaca uygun konforlu 37 adet odamız ve muhteşem manzaramız ile birinci sınıf bir otel hizmeti veriyoruz. Avrupa Yakası’nda bulunan birçok iş ve alışveriş merkezlerine yakın olan otelimizden turistik yerlere de kolayca ulaşılabiliyorsunuz. Heraldic Room Hotel bünyesindeki deneyimli executive  şeflerimizle dünya ve Türk mutfağından geniş bir menü sunuyoruz.

Otelimiz kişiye özel hizmetleri ile hayalinizdeki tatile ulaşmanızı sağlıyor. Bir otelin olmazsa olmazı hijyen kurallarından kesinlikle taviz vermiyoruz. Heraldic Room Hotel olarak sadece rahat ve temiz odalarımızda konaklamanız haricinde sizi özel hissettirecek her hizmeti sağlıyoruz. Yıllardır otel sektöründe görev yapan güler yüzlü personelimiz ile memnun misafir portföyümüzü genişletmek için çalışıyoruz. Profesyonel ve modern hizmetlerin bir arada bulunduğu otelimiz ile beklentilerinize uygun bir otel tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Konaklama tesisleri yönetmeliği konusunda önemli kurum ve kuruluşlardan birçok belgeye sahibiz. Her bütçeye hitap eden farklı oda konseptlerimiz ve lüks hizmetlerimizle size keyifli bir yaşam alanı sağlıyoruz. Konaklama hizmetlerine getirdiğimiz yeni bakış açısı sayesinde bizimle olduğunuz her anınızı unutulmaz kılıyoruz. Avrupa Standartlarında bir otel hizmeti sunma bilinci ile hareket eden Heraldic Room Hotel olarak misafirlerimizi memnun etmek ilk hedefimizdir. Siz de bu ayrıcalıklar ile bir an önce tanışmaya ne dersiniz?

Unutulmaz Bir Konaklama