Esenyurt Otelleri

Hijyenik, Konforlu ve Rahat Odalarımızda Keyifli Vakit Geçirmeniz İçin Çalışıyoruz.

Bizim İçin Değerlisiniz Heraldic Room Hotel

Esenyurt Otelleri

Hijyenik, Konforlu ve Rahat Odalarımızda Keyifli Vakit Geçirmeniz İçin Çalışıyoruz.

Bizim İçin Değerlisiniz Heraldic Room Hotel

Ön Rezervasyon

Öz Rezervasyon

Ön Rezervasyon

Kalite Ve Konforun Adresi

HAYALLERİNİZİN ADRESİ

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Tek İsim
Heraldic Room Hotel’de

Rezervasyon Hemen Ara

Odalarımız tek kişilik, çift kişilik ve Aile odası olmak üzere tasarlanmıştır. İsteğinize göre de oda türlerimizde kişi sayısına göre, yatak eklenebilir. Bu konuda gelmeden önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konaklama tesisleri yönetmeliği konusunda önemli kurum ve kuruluşlardan birçok belgeye sahibiz. Her bütçeye hitap eden farklı oda konseptlerimiz ve lüks hizmetlerimizle size keyifli bir yaşam alanı sağlıyoruz. Konaklama hizmetlerine getirdiğimiz yeni bakış açısı sayesinde bizimle olduğunuz her anınızı unutulmaz kılıyoruz.

Heraldic Room Hotel’in size sunduğu İhtiyaç duyacağınız ücretli veya ücretsiz birçok hizmeti şöyle sıralayabiliriz;

 • Ücretsiz otopark
 • Kablosuz internet
 • Havaalanı transfer hizmeti
 • Sürekli sıcak su
 • Mini bar
 • LCD televizyon
 • Su ısıtıcı
 • Merkez ısıtma
 • Merkez soğutma
 • Saç kurutma makinesi
 • Banyo ürünleri
 • Emanet kasası
 • Çalışma masası
 • Hatlı telefon
 • Nevresim takımı seti

Esenyurt Otel Bölgesindeki En Elit Hizmet Heraldic Room Hotel

İstanbul’un gerek iş maksatlı gerekse seyahat maksatlı olarak en çok rağbet gören semtlerinden bir tanesi olan Esenyurt, konaklama bakımından oldukça gelişmiştir. Esenyurt bölgesinde bulunan otel sayısı ve bu otellerin kalitesi her geçen gün artmaktadır. Esenyurt apartları denildiğinde akla ilk gelen özellikler; bu otellerin yoğun iş temposuna uygun ortam sağlamaları (konferans salonları, toplantı odaları) ve süit oda seçeneklerinin fazla olmasıdır. Zira , İstanbul gibi metropol bir şehirde en çok ziyaret edilen bölgeler arasında bulunduğundan, buradaki otellere gösterilen ilgi de yoğundur. Esenyurt özellikle iş seyahati sebebi ile tercih edilmesiyle beraber, bu sebeple otellerini ziyaret eden müşterilerine büyük bir nezaket göstermektedir. Zira, iş turizm ülkemiz turizminin büyük gelir kaynakları arasında yer alır. Bu sebepten ötürü, kişilerin boş zamanlarında otel içerisinde verimli ve rahat vakit geçirebilmeleri için gerekli tüm ayrıcalıklar Eseyurt apartları tarafından sunulur.

Esenyurt apartları, İstanbul’un en popüler konaklama alternatiflerinin bulunduğu destinasyonlar arasında yer alır. Pek çok sevilen adrese yakın olması ve kolay ulaşım imkanı sunması sebebiyle ziyaretçiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Dolayısıyla otellerine gösterilen yoğun talep yalnızca iş maksatlı olmuyor.

esenyurt otelleri

Şehir Dışı Seyahatlerin Gözde Adresi Esenyurt

Şehir dışından gelen ziyaretçilere ulaşım bakımından rehberlik ve yönlendirme desteğinde bulunan apartları, müşterilerine 5 yıldızlı konaklama deneyimi sunuyor ve sunmayı hedefliyor. İlçede otellerin yanı sıra, kaliteli hizmet sunan konaklama tesisleri de yer alıyor. Her bütçeye uygun olması ve şehir dışından gelmekte olanların konaklama sorunu yaşamamaları için uygun  güzel lokasyona sahip konaklama tesislerini tercih ettikleri de görülüyor.

Şehrin yorucu temposundan uzaklaşmak isteyen kişiler kendilerine en uygun olacak tatil planlarını yaparken, otel veya konaklama tesisi gibi alternatifleri değerlendiriyorlar. Apartları ve konaklama tesisleri uygun kaliteli ve hijyenik hizmet standardını üst seviyede korumaktadır. Ayrıca, Esenyurt ilçesinde bulunan apartları oteller de ziyaretçilerin en çok tercih ettiği konaklama seçenekleri arasında bulunuyor. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda İstanbul seyahati yapmayı düşünen kişilerin, konaklama tercihini Eseyurt merkezli olarak planlaması ve Esenyurt’un konaklama bakımından yoğun olarak tercih edilmesi oldukça anlaşılırdır. Esenyurt Haramidere mevkiinde bulunan Heraldic Room Hotel gerekse hizmet kalitesi olarak oldukça beğenilmektedir. Esenyurt mevkiinde bulunan diğer pek çok otel de müşterilerine yine yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Bu sayede uzun vadede konaklama açısından en çok tercih edilen konumlardan bir

Esenyurt’ta Konaklama Alternatifleri Nelerdir?

esenyurt otel fiyatları

İstanbul, konaklama bakımından en çok seçeneğin olduğu şehrimiz olurken, Esenyurt ise İstanbul’da en çok rağbet gören konaklama otel ve tesislerini bünyesinde barındırıyor. Esenyurt tatil severlerin ilk tercihleri arasında yer alırken Esenyurt’ta bulunan konaklama seçenekleri otel ile sınırlı değil. Bölgede sayıca oldukça fazla konaklama tesisi, apart ve apart otel seçenekleri de mevcut. Esenyurt otel bakımından 5 yıldızlı, yüksek hizmet kalitesi içeren otelleri ile oldukça beğeni toplamakla beraber, bölgede yer alan tüm konaklama alternatifleri yüksek ilgi odağına sahip. Bölgede yer alan işletmelerde özellikle uygun politikaları ve yüksek kalite standartları bulunuyor. Bu sayede hangi konaklama alternatifi tercih edilirse edilsin, konaklamadan alınan verim oldukça olumlu oluyor. Hemen her bütçeye uygun konaklama alternatiflerinin bulunması ve her seyahat biçimine uygun alanların tedarik edilmesiyle ziyaretçilerine konforlu bir yaşam alanı sunuyor diyebiliriz.

Esenyurt apartları, farklı oda seçenekleri ile müşterilerine 5 yıldızlı otel kalitesi hizmeti veriyor. Özellikle odalara gösterilen rağbet çok yüksek olurken, standart oda kalitesi de oldukça beğenildiğinden, müşteri rağbeti de oldukça yüksektir. İstanbul gerek ülkemiz kâşiflerinin gerekse yabancı turistlerin yakın merceğinde olan şehirlerimizden.

Nüfusun en yüksek olduğu şehrimiz İstanbul olsa da bu rakam turist ziyaretlerinin olması ile adeta ikiye katlanıyor. Ziyaretçiler hem merak ettikleri yerleri keşfetmek istiyor hem de ziyaret süresi boyunca ulaşımda sorun yaşamamak istiyor. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda Esenyurt için hem merkezi hem de ulaşım olanakları bakımından pek çok farklı alternatifin bulunduğu hatırlatmasının yapılmasında fayda var. Yüksek hizmet kalitesi içerisinde tüm otel ayrıcalıklarından yararlanarak bir tatil süreci geçirmek isteyen ziyaretçilerin tercihi Esenyurt otelleri olurken, daha sakin ve daha uygun fiyatlarla tatil seçeneklerinden yararlanmak isteyen kişiler; konaklama tesisleri, oteller ve apart gibi alternatifleri değerlendiriyor.

Farklı Konaklama Türleri

Otel kapsamında pek çok oda çeşidi bulunuyor. Bunlardan ilki süit oda seçeneği ikincisi ise standart oda oluyor. Konaklama tesisleri, apart otelleri için ise durum biraz daha farklı. Bu üç tercih üzerinden konaklama planını şekillendiren ziyaretçiler, standart odalarda kalacaklarını ve Esenyurt apartları kapsamında bulunan ayrıcalıklardan yararlanamayacaklarını bilmeliler. Otelleri veya diğer alternatifleri seçen ziyaretçiler, Esenyurt lokasyonunda bulunmaları sebebiyle ulaşım bakımından avantajlı konuma geleceklerdir.

Esenyurt Hakkında Merak Edilen Sorular?

Esenyurt yalnızca konaklama alternatiflerindeki geniş yelpazesi ile değil, bulunduğu destinasyonda çeşitli görülmeye değer yerler olması ile ziyaretçilerin ilgi odağı oluyor. Diğer tüm konaklama alternatiflerinin bu kadar yoğun işlemesinin bir sebebi de Esenyurt lokasyonunda bulunan tarihi ve popüler yerlerin sayıca fazla olmasından kaynaklanıyor. Esenyurt otel her ziyaretçinin bütçesine uygun olarak alternatifleri içerse de, ziyaretçiler yalnızca keşif yapmak istedikleri takdirde otel ve apart konaklamasını deneyimlemeyi tercih edebiliyorlar.

Esenyurt’a gelen kişilerin iş maksadı ile geldiği ve otel kapsamında konakladığı bilinse bile yine de bölgede bulunan tarihi yerleri görmeden konaklama sürecini tamamlamadıkları bilinenler arasında. Peki, Esenyurt’a gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken yerler neresi diye merak ediyorsanız sizin için derlediğimiz listeye bir göz atmanızda fayda olacaktır.

Birçok farklı kültüre ev sahipliği yapan İstanbul, oldukça eski medeniyetlere de ev sahipliği veya komşuluk yapmış bir konuma sahiptir. 1527 yılında Mimar Sinan tarafından yapılan Viyana Köprüsü, 500 yıllık oldukça köklü bir tarihe sahip. Köprüye dair bilinen bilgilerden bir diğeri de, köprünün Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırıldığıdır. Zira Kanuni, Viyana seferlerine gittiği sırada hep bu köprüyü kullanıyor imiş.

Viyana Köprüsü’nün tarihi bakımdan oldukça değerli olmasının yanı sıra, estetik görünümü ile ziyaretçileri büyülediği bir gerçek. Apartları, köprünün bulunduğu konuma yakın olması ve ulaşımın kolay olması ile ziyaretçilere büyük avantaj sağlıyor.

İstanbul Esenyurt, pek çok bakımdan oldukça gözde bir semt olmasına rağmen, Haramidere Sarnıcı’nın bulunduğu lokasyon olması sebebiyle de adından sıkça söz ettiriyor. Esenyurt Haramidere mahallesinde bulunan bu sarnıç, Esenyurt’un en önemli sembollerinden bir tanesi. Esenyurt apartları, gerek özellikleri bakımından gerekse sarnıca yakın olmaları bakımından ziyaretçiler tarafından tercih edilmektedir. Heraldic Room Hotel, Esenyurt Haramidere mahallesinde yer aldığından sarnıca konum olarak en yakın otellerden bir tanesidir.

İstanbul, medeniyetler şehri olarak da anılırken Esenyurt semtindeki tarihi yerlerden bahsetmeden geçmek mümkün değil. Tarihi Bağlar Çeşmesi de bu tarihi yerlerden bir tanesi. Osmanlı Dönemi içerisinde yapılmış olan bu çeşme şu an İstanbul Büyükşehir Belediyesi kapsamında koruma altında tutuluyor. Esenyurt otelleri, çeşmeye oldukça yakın konumlarda yer alırken, çeşmeye yakın diğer otel alternatifleri de butik oteller oluyor.

Esenyurt, pek çok medeniyete ev sahipliği yapan metropolitan bir kent olduğundan tarihi yerlerin sayıca çok ve meşhur olduğu kadar yemek çeşitleri de sayıca çok ve oldukça meşhurdur. Esenyurt apartları bu bakımdan misafirlerini tatmin edecek ürünler çıkartmakta ve müşterilerine servis etmektedir. Bunun yanı sıra Esenyurt bölgesinde bulunan  kafeler de ziyaretçileri yemek bakımından tatmin etmektedir. İstanbul Esenyurt mevkii ziyaretçilerin aşina oldukları ve severek tükettikleri yemek servislerine sahip olmakla birlikte onlara yeni tatlar deneyimlemelerini sağlayan elverişli bir lokasyon. İstanbul Esenyurt apartları, 5 yıldızlı otel hizmeti verirken bu hizmet içerisinde, dünya mutfağı ve Türk mutfağına ait çeşitli yemek kültürlerini de hizmet bünyesinde müşterilerine sunuyor. Esenyurt’ta bulunan Heraldic Room Hotel, konum olarak pek çok kafe ve restorana yakındır. Bu sayede sabah kahvaltınızı yöresel kahvaltı hizmeti veren kafe ve işletmelerde yapabileceğiniz gibi, leziz yemeklerinizi tattıktan sonra tatlı keyfi yapabileceğiniz adresler de mevcuttur. Bu kapsamda Esenyurt mevkiinde en çok tüketilen yemekler et yemekleri olurken, tatlı olarak özel çikolatalar ve sütlü tatlılar sıklıkla tercih edilmektedir.

Günümüzün olmazsa olmazı olan kahve kültürü de elbette unutulmamalıdır. Yerli veya yabancı ziyaretçiler bir şeyler yedikten sonra, yürüyüş esnasında veya bir manzara eşliğinde otururken içeceklerini yudumlamayı oldukça seviyorlar.

Restoran ve Çikolata Kültürü

Otel balkon ve terasları kullanılarak bu keyifli dakikaları yaşamak mümkün olduğu gibi Esenyurt otelleri dışında bir şeyler içeceğiniz mekan sayısı oldukça fazladır. Özellikle kahve tüketiminin çok yüksek olduğu ülkemizde kafelerde yoğunlukla kahve ve türevleri satılmaktadır. Caramel Machiato ve Türk Kahvesi, Esenyurt mevkiinde sıklıkla tüketilen içecekler arasında. Bunun yanı sıra meşhur Türk dondurmalarını tatmadan gitmemenizde fayda olacaktır.

Genel olarak bakıldığında Esenyurt uygun olması sebebiyle kişiler yeni tatlar deneyimlemek için de belirli bir bütçe ayırmakta zorluk çekmeyeceklerdir. Bunun yanı sıra yalnızca otel içerisinde alacakları yemek hizmetleri de ziyaretçileri yeterli seviyede tatmin edebilir. Apart, konaklama tesisi veya otel tercihinde bulunan kişiler ise doğrudan bulundukları konuma en yakın Esenyurt kafe ve restoranlarına giderek apart ayrıcalığı olmadan da nezih bir yeme- içme deneyimi yaşayabilirler.

 • Esenyurt mevki bilgisi bulunmayan kişilerin veya ilk kez Esenyurt lokasyonunda konaklayacak olan kişilerin aklında pek çok soru bulunmaktadır.
 • Bu soruların birçoğunu Esenyurt otel oluştursa da bu konu hakkında yazımızda detaylı bilgiyi sizlere aktarmaya çalışmıştık.
 • İstanbul’u ilke kez ziyaret edecek olan kişilerin ve Esenyurt mevkiinde konaklamak isteyen kişilerin bilmesi gerekenler bulunmaktadır. Bu konular daha çok eğlence seçenekleri ve bölgede bulunan görülmesi gereken yerler ile ilgilidir. Tüm bunların yanı sıra Esenyurt ve konaklama hakkında merak edilenler ve çok daha fazlasına yazımızın devamında gelin hep birlikte bakalım.
 • Esenyurt otel, İstanbul konumunda bulunan diğer pek çok ilçelere göre çok daha uygun olmaktadır. Bölgede konaklama bakımından sayıca çok alternatif bulunmaktadır. Otel konseptinde kalmak isteyen kalmak isteyen kişiler süit oda veya standart oda seçenekleri arasından tercihini yaptıktan sonra yine uygun bir bütçe ile Esenyurt mevkiinde konaklama yapabilmektedirler.
 • Esenyurt diğer konaklama alternatifleri ile öne çıkan bir bölge olduğundan iş seyahatleri kapsamında da sıklıkla tercih edilmektedir. Tüm bu sebeplerden ötürü İstanbul’un diğer pek çok ilçesinden kolaylıkla sıyrılarak uygun rakama kaliteli hizmet sunması sebebiyle Esenyurt ilçesi konaklamada ön plana çıkmaktadır.

Esenyurt oda bakımından tercih edilmesinin yanı sıra akşam etkinlikleri yapılabilecek keyifli lokasyonlara da sahiptir. Esenyurt apartları fiyatları uygun olduğu için kişilerin eğlence için ayırabilecekleri bir bütçe de bulunabilmektedir. İstanbul Esenyurt konumu kafeleri ve restoranları ile bilinen konumlardandır.

Bu sayede yurt içi ve yurt dışı ziyaretçileri otel deneyimi yaşamadan önce veya yaşadıktan sonra bir de akşam etkinliklerine katılarak eğlence kültürüne de sahip olabilirler. Özellikle Esenyurt sokaklarında yapılan sokak müzikleri ve danslar, ziyaretçilerin yoğun ilgi odağı oluyor.

 1. Esenyurt gerek konaklama bakımından gerekse tarihi yerlere ev sahipliği yapması bakımından sıkça tercih edilmektedir. Esenyurt ve konaklama tesisleri de tarihi yerlere yakın olması sebebiyle tercih ediliyor. Yazımızın bir bölümünde de bahsettiğimiz üzere Esenyurt mevkiinde en popüler yerler tarihi mekânlardan oluşmaktadır.
 2. Esenyurt’da en popüler ziyaret edilen yerler; Viyana Köprüsü, Haramidere Sarnıcı ve Tarihi Bağlar Çeşmesi olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Esenyurt ve restoranları da oldukça popülerdir. Zira bölgede bulunan pek çok mekan İstanbul’un en çok tercih edilen mekanları arasındadır.